MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11007281
nr 1100 7281
Byrå
1890-tal, Valnöt, längd: 100 cm, djup: 54 cm, höjd: 92 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 3 april 2017
kl 20:01:33
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)